Aplinkkeliai su malonumu pristato skaitantiems/keliaujantiems mūsų puslapiais ar raidėmis Vladimiro Maliavino tekstus. Vasaros pradžioje diskusijos metu užsimezgęs bendravimas su rusų mąstytoju peraugo į platesnį bendradarbiavimą. V. Maliavinas pasiūlė Aplinkkeliams keletą savo tekstų, sutikdamas tapti mūsų visų bendrakeleiviu ilgesnei atkarpai.

Šio plataus teorinio užmojo mokslininko tyrimuose susitelkusi įdomi perspektyvų simbiozė – rusiškos kilties momentas derinasi su Tolimųjų Rytų minties gijomis ir persismelkia Vakarų mąstymo niuansais. Bet kuriuo atveju intelektualinis nuotykis garantuotas. Siūlome du tekstus skirtingomis kalbomis – anglų ir rusų – pagal skonį arba lingvistines galimybes.

 

T

e

k

s

t a i 

 

О сущности учения Лао-Тзе („Apie Laozi mokymo esmę“)

Self-forgetting and its History: a Taoist Perspective on the Postmodern Phenomenology („Savęs užmarštis ir jos istorija: daoistinis požiūris į postmodernią fenomenologiją“)


 

Tagged with: filosofijaMaliavinastekstas
 

One Response to Vladimiro Maliavino tekstai

  1. Sofistas parašė:

    Čia galite rasti pokalbį su Vladimiru Maliavinu:
    „Mokslininkas turi būti poetu. Jo tikslas – atverti neišsemiamą prasmę“

    http://aplinkkeliai.lt/dialogai-%E2%80%93-polilogai/mokslininkas-turi-buti-poetu-jo-tikslas-atverti-neissemiama-prasme-pokalbis-su-vladimiru-maliavinu/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.